Aktuality

Vyjádření klienta - Metrostav a.s.

Vyjádření klienta - Metrostav a.s.

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. zajišťuje pro společnost Metrostav a.s. od roku 2008 úklidové práce, zejména úklid kanceláří a stavebních buněk na stavbách, postavební úklid, úklid novostaveb a sadové úpravy.

Úklidová pracovnice - UNIVERZÁL

Úklidová pracovnice - UNIVERZÁL

Přijmeme ženu na pozici – úklidové pracovnice – univerzálky. Lokalita Jažlovice – Praha východ. Pracovní doba – po – pá – 8 hod./den. Mzda – 19.000,- Kč/měsíc (btto) + 4.000,- Kč/měsíc (btto) odměny + CCS ke služebnímu automobilu. Pracovní poměr na HPP/ŽL. Zkušenosti s úklidem výhodou. Řidič.průkaz sk.B podmínkou.

Burza práce 12.04.2017

 Burza práce 12.04.2017

Účast firmy Hondl Global Services a.s. – na třetím ročníku Burzy práce Kladno, která se uskutečnila v prostorách kulturního domu na Sítné v Kladně. Pod záštitou Krajské hospodářské komory Střední Čechy se trhu pracovních příležitostí zúčastnilo více než 20 subjektů – menších rodinných firem, větších společností, nadnárodních korporací i středních škol nejen z kladenského okresu, ale i z Mělnicka či okolí Prahy.

OC CHODOV Kolaudační a předávací úklid

OC CHODOV Kolaudační a předávací úklid

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA Datum realizace: březen–květen 2017 Rozsah: kompletní úklid všech obchodních, odstavných a servisních ploch 98 600,00 m2 ploch k úklidu Doba realizace: 3 měsíce Počet osob: 90 úklidových pracovníků Centrum Chodov je s počtem 212 obchodů (bez restaurací a kaváren) druhé největší nákupní centrum v České republice. Nachází se v pražské čtvrti Chodov při stejnojmenné stanici metra, mezi ulicemi U Kunratického lesa, Roztylská a dálnicí D1 na Brno.

MEA Metal Applications, s.r.o.

MEA Metal Applications, s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA Datum zahájení realizace: listopad 2016 Rozsah: pravidelných úklid výrobních hal a technologií 9 234,00 m2 ploch k úklidu Počátky společnosti MEA sahají až do roku 1886 kdy vznikla, tehdy jako zámečnictví. Dnes firmy MEA Group obsluhují své zákazníky po celém světě prostřednictvím svých pěti divizí.

Velvyslanectví Španělska Instituto Cervantes

Velvyslanectví Španělska Instituto Cervantes

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA Datum zahájení realizace: leden 2017 Rozsah: pravidelných úklid kancelářských a konferenčních ploch hygienický servis Institut Cervantes je nejvýznamnější světovou institucí zabývající se výukou španělštiny, oficiálního jazyka 23 zemí světa a více než 500 milionů španělsky mluvících osob. Posláním Institutu je podpořit výuku španělštiny a dalších kooficiálních jazyků a zároveň také přispět k rozšíření kultury španělsky mluvících zemí.

OC Palladium

OC Palladium

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA Datum zahájení realizace: listopad 2016 Rozsah: pravidelných úklid obchodních a společných ploch, včetně technického zázemí a několika podlažního parkoviště úklid venkovních ploch hygienický servis 134 500,00 m2 ploch k úklidu Počet osob: 20 úklidových pracovníků Palladium je moderní nákupní centrum s nejširší nabídkou obchodů, restaurací a služeb uprostřed historické Prahy.

McDonald´s ČR spol.s r.o

McDonald´s ČR spol.s r.o

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA. McDonald’s Corporation je společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Byla založena v roce 1940 bratry McDonaldovými, kteří svůj první stánek otevřeli v Kalifornii. Její rozmach však začal až v roce 1955, kdy ji převzal podnikatel Ray Kroc, který byl synem českých emigrantů. V roce 1960 byla firma přejmenována na McDonald’s Corporation. Hlavním artiklem McDonald’s je hamburger.

Technologické čištění MAHLE Behr Holýšov s.r.o.

Technologické čištění MAHLE Behr Holýšov s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA. Společnost MAHLE je celosvětovým předním výrobcem komponentů a systémů pro spalovací motory, klimatizace a chlazení motrů. MAHLE zaměstnává 65 000 zaměstnanců ve 140 výrobních závodech a deseti výzkumných centrech. V České republice působí ve třech lokalitách: Holýšov, Mnichovo Hradiště a Ostrava

Technologické čištění KORADO, a.s

Technologické čištění KORADO, a.s

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉHO KLIENTA. Dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. Skupina KORADO je v současné době tvořena třemi výrobními a třemi obchodními společnostmi. Naší dlouhodobou strategií je postupné rozšiřování výrobního programu a realizace dalších akvizic, díky kterým se držíme na evropské špičce v segmentu vytápění. filozofií společnosti je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění a uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.