Novinky

HGS, a.s. nenechává věci být – zapojte se taky

HGS, a.s. nenechává věci být – zapojte se taky

Po 31.07.2023

Dobrý den všem,

dnes pro vás máme velkou novinu. Rozhodli jsme se spustit novou firemní komunikační platformu Nenech to být (NNTB), která funguje na principu online schránky důvěry.

Co to pro vás znamená?

Chceme, aby se naši zaměstnanci mohli svěřit s čímkoliv, co je trápí. Nebo třeba ti ostýchavější i s dobrým nápadem na vylepšení. Často jsou slyšet jen ti sebevědomí, kteří se nebojí promluvit nahlas. Ale dobře víme, že se najdou vždy kolegové, kteří by se chtěli ozvat, ale stydí se, mají obavy nebo případně negativní zkušenosti z minulých zaměstnání.<

Více informací

ZAJISTÍME ZDRAVÝ TRÁVNÍK I ČISTÉ KOMUNIKACE

ZAJISTÍME ZDRAVÝ TRÁVNÍK I ČISTÉ KOMUNIKACE

Út 02.05.2023

Na jaře se příroda probouzí, stromy rozkvétají a trávník vesele roste. Pokud ovšem chcete, aby zeleň kolem vaší firmy, v zahradě či parku vypadala udržovaně a zdravě, je potřeba jí věnovat náležitou péči.

Více informací

Firemní dovolená

Firemní dovolená

Čt 22.12.2022

Během vánočních svátků tj: od 23.12. do 26.12. byla vyhlášena firemní dovolená a naše kanceláře zůstávají po tuto dobu uzavřené.
Od 27.12. Vám budeme rádi opět plně k dispozici.

Více informací

Archiv novinek

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.