• Čeština
  • English

... tak trochu jiný servis ...

Novinky

Komunikace k našim zákazníkům

Komunikace k našim zákazníkům

Pá 20.03.2020

Vážení zákazníci,

bedlivě monitorujeme situaci kolem pandemie a onemocnění COVID-19, jakož i všechna nařízení a prohlášení od státních orgánů včetně hygienických a zdravotnických institucí na území České republiky. Věříme, že jsme nastavili a implementovali potřebné kroky pro zajištění chodu naší společnosti s respektem ke zdraví zaměstnanců a obchodních partnerů. Tato situace si vyžádala, a jistě v budoucnu i vyžádá, přiměřená omezení procesů, a to zejména v oblasti osobního setkávání a návštěv, ale i jiných.

Více informací

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. hrdým partnerem  35th FAI WORLD GLIDING CHAMPIONSHIPS 2018

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. hrdým partnerem 35th FAI WORLD GLIDING CHAMPIONSHIPS 2018

St 25.07.2018

Po dvou letech převzala Česká republika od Austrálie pořadatelství Mistrovství světa v bezmotorovém létání. Ve 35. ročníku se na letišti Hosín závodilo ve třídách 18ti metrové, 20ti metrové dvousedadlové a třídě OPEN, které představují technickou špičku, přičemž ty nejlepší dosahují rozpětím až 29 metrů a vzletové hmotnosti 850 kg. 

https://www.wgc2018.cz/

Více informací

Naše společnost sponzorem sportovní akce PRAGUE BEACH HANDBALL 2018

Naše společnost sponzorem sportovní akce PRAGUE BEACH HANDBALL 2018

Po 25.06.2018

Mezinárodní turnaj v plážové házené Prague Open Beach Handball je pořádán od roku 2016 v samém středu Evropy České republice. Beachhandballový turnaj se pravidelně koná na turisty vyhledávaných lukrativních místech Prahy. Smyslem výběru těchto krásných pražských zákoutí je zviditelnění Hlavního města Prahy, které se také od 2. ročníku stalo jedním z hlavních partnerů turnaje.

https://www.praguebeachhandball.com/

Více informací

Srdce dětem

Srdce dětem

So 28.04.2018

V roce 2013 poprvé nastal ten pravý čas pomáhat s čistým srdcem dětem, které neměly ve svém krátkém životě tolik štěstí nebo zdraví, jako máme my. Tím víc nás těší, že právě prostřednictvím projektu Život dětem putuje naše pomoc do rukou těch nejpotřebnějších i to, že se ze společnosti HONDL GLOBAL SERVICES, a. s. stal tradiční a každoroční partner akce.

Více informací

Archiv novinek

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.