Novinky

Oznámení - Pravidelné testování pracovníků HGS na COVID-19

Oznámení - Pravidelné testování pracovníků HGS na COVID-19

Pá 05.03.2021

Vážení obchodní partneři,

v návaznosti na současné nařízení vlády ČR o povinném testování zaměstnanců bychom Vás chtěli informovat, že naše společnost počínaje pondělím 8.3.2021 zahajuje pravidelné hromadné testování všech zaměstnanců HGS prostřednictvím certifikované zdravotní agentury s povolením MZ ČR, společně s mobilním testovacím týmem HGS, předpokládáme provádění testů v četnosti dvakrát týdně.

Testování bude prováděno na bázi antigenních testů v kombinaci s PCR testy a navazujeme tím na již zaběhlý systém testování, který HGS zavedla jako jedno z protipandemických

Více informací

Upozornění - Firemní dovolená

Upozornění - Firemní dovolená

Po 21.12.2020

Během vánočních svátků a oslav příchodu nového roku, tj: od 22.12.2020 do 3.1.2021 byla vyhlášena firemní dovolená a naše kanceláře zůstávají po tuto dobu uzavřené.

Od 4.1.2021 Vám budeme rádi opět plně k dispozici

Více informací

Komunikace k našim zákazníkům

Komunikace k našim zákazníkům

Pá 20.03.2020

Vážení zákazníci,

bedlivě monitorujeme situaci kolem pandemie a onemocnění COVID-19, jakož i všechna nařízení a prohlášení od státních orgánů včetně hygienických a zdravotnických institucí na území České republiky. Věříme, že jsme nastavili a implementovali potřebné kroky pro zajištění chodu naší společnosti s respektem ke zdraví zaměstnanců a obchodních partnerů. Tato situace si vyžádala, a jistě v budoucnu i vyžádá, přiměřená omezení procesů, a to zejména v oblasti osobního setkávání a návštěv, ale i jiných.

Více informací

Společnost HGS, a.s. hrdým partnerem  35th FAI WORLD GLIDING CHAMPIONSHIPS 2018

Společnost HGS, a.s. hrdým partnerem 35th FAI WORLD GLIDING CHAMPIONSHIPS 2018

St 25.07.2018

Po dvou letech převzala Česká republika od Austrálie pořadatelství Mistrovství světa v bezmotorovém létání. Ve 35. ročníku se na letišti Hosín závodilo ve třídách 18ti metrové, 20ti metrové dvousedadlové a třídě OPEN, které představují technickou špičku, přičemž ty nejlepší dosahují rozpětím až 29 metrů a vzletové hmotnosti 850 kg. 

https://www.wgc2018.cz/

Více informací

Archiv novinek

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.