Podporujeme

KLAPKA 2016

KLAPKA 2016

Již 9. ročník filmového festivalu KLAPKA!    Dne 13.3.2016 proběhl již 9.ročník filmového festivalu Klapka a naše společnost je ráda, že se mohla již po 4 v řadě stát partnerem tohoto projektu.  Kařdým rokem se akce posouvá vždy o kruček dál a letošní rok nebyl výjímkou.  Festival přitáhl tolik diváků, že naplnili celý sál kina Hutník, projekce amatérských filmů trvala dlouhé 3 hodiny a diskuze s hostem dne, JIŘÍM MÁDLEM, se protáhla na dvojnásobek svého času. 

 

SRDCE PRO DĚTI 2015

SRDCE PRO DĚTI 2015

Ke konci minulého roku jsme se opět spojili s obecně prospěšnou společností Život dětem a domluvili se na podpoře několika projektů. Naše společnost je ráda, že může pomáhat, tam kde je to potřeba, proto je pro nás ŽIVOT DĚTEM, jasná volba.  V loňském roce bohužel nebylo možné uskutečnit televizní projekt Srdce dětem, na kterím se každoročně podílejí i zástupy hvězd, ale našli jsme několik jiných cest, jak dětem pomoci. 

 

KLAPKA 2015

KLAPKA 2015

Letošním rokem se HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. již po třetí stal generálním partnerem amaterského filmového festivalu Klapka 2015.  Festoval KLAPKA je pořádán již osm let a každý rok se setkává s větším a větším zájmem publika. Snaha ončanského sdružení KlaXon je dát možnost prezentovat své práce tvůrcům, kteří tvoří pro radost a nemají kde prezentovat. 

 

SRDCE PRO DĚTI 2014

SRDCE PRO DĚTI 2014

Rok se s rokem sešel a máme za sebou další ročník charitativní akce „Srdce pro děti“ pořádané občanským sdružením Život dětem.  Jedná se o benefiční večer, jehož výtěžek je věnován rodinám s dětmi trpící některou z osmi chorob: svalovou atrofií a dystrofií, autismem, dětskou mozkovou obrnou, cystickou fibrózou, mukopolysacharidózou, EB – nemocí „motýlích křídel“ a onkologickým nebo kombinovaným onemocněním.

 

Filmový festival KLAPKA 2014

Filmový festival KLAPKA 2014

Tisková zpráva po festivalu V sobotu 1. března proběhl sedmý ročník Klapky, festivalu amatérských a nekomerčních filmů. Už potřetí jsme se s našimi diváky potkali v kladenském kině Hutník. A můžeme s radostí podotknout, že už potřetí hlediště rozhodně nezelo prázdnotou.

 

ŽIVOT DĚTEM

ŽIVOT DĚTEM

V roce 2013 začala spolupráce společnosti HONDL GLOBAL SERVICES a.s. s obecně prospěšnou společností Život dětem o.p.s. na benefičním projektu Srdce pro děti.

 

KLAPKA - Festival amatérského a nekomerčního filmu

KLAPKA - Festival amatérského a nekomerčního filmu

První ročník festivalu se konal v březnu 2008 v Kladně. Hlavní myšlenkou festivalů Klapka je dát přednost tvůrcům, kteří tvoří pro radost a s nadšením a nemají možnost svá díla veřejně prezentovat. Festivaly Klapka oživují kladenskou kulturu, kde akce tohoto typu chyběly.

Fotbalový klub TJ Sokol Hostouň

Fotbalový klub TJ Sokol Hostouň

Sportovní klub SK Hostouň vznikl v roce 1927, tehdy pod názvem Čechie Hostouň. Oddílem prošlo mnoho výborných fotbalistů, z nichž někteří se účastnili také nejvyšších soutěží. Hlavní ambicí klubu SK Hostouň je být stabilní součástí výkonnostní kopané na krajské úrovni.

Nadační fond Janele

Nadační fond Janele

Fond na pomoc nemocným s krevními chorobami. Nadační fond Janele získává finanční prostředky pro tým lékařů, sester a laborantů Oddělení klinické hematologie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kteří se snaží zajistit léčebnou péči odpovídající úrovni současných medicínských poznatků.