Rosteme spolu s klienty

Svým klientům nabízíme kvalitní a dobře organizovanou práci, desítky let zkušeností, netradiční řešení, notnou dávku empatie a zajímavou přidanou hodnotu. ing. Jiří Hondl

Filozofie HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

CEJS

Posouvat pracovní hranice možného nás jednoduše baví. I proto jsme v roce 2017 stáli u vzniku nadnárodního konsorcia CEJS, které se bez problémů postará v celém rozsahu našich produktů o mezinárodní giganty kdekoliv po střední Evropě. služby, ale i mnohem více.

Nadstandardní standard

Služby, původně nabízené jako nadstandardní, se u nás postupně stávají běžným standardem, i když u konkurenčních firem jsou stále ještě za příplatek. Typickým příkladem je okamžitý zásah našeho pracovníka nebo odborný servis v případě klientovy potřeby. Pracujeme 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu. Všichni naši pracovníci se aktivně podílejí na daných procesech (je-li potřeba, tak i na úrovni majitelů firmy) a jejich společným zájmem je vyřešit vzniklou situaci rychle a efektivně.

Hondl Global Services a.s.

Hondl Global Services a.s.

Snižování nákladů

Neustále hledáme cesty, jak naše služby nabídnout co nejefektivněji, nejkvalitněji a zároveň i cenově výhodně. Výsledkem hledání je poskytování full servisu v režimu 24/7. S odběrem komplexních služeb klient jednoznačně ušetří, a to do desítek procent nákladů.

Staráme se o personál i strojový park

S námi se klienti zbaví i nepříjemných starostí a povinností souvisejících s personální agendou svých zaměstnanců. Odpadá jim i péče o úklidové stroje, jako je nákup, údržba, opravy a dodržování bezpečnosti prováděných prací. Nemusí ani sledovat stav úklidových prostředků, jejich skladování, výdej a skutečnou spotřebu materiálu. Postaráme se o vše potřebné za ně.

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.