Amazon Logistic Prague s.r.o. PRG-2

Amazon Logistic Prague s.r.o. PRG-2

Amazon.com je internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com, Inc. ve státě Washington. Patří mezi nejstarší a největší obchody svého druhu. Jeff Bezos provozoval už v roce 1994, v začátcích Internetu, knihkupectví Cadabra.com, které téhož roku přejmenoval na Amazon podle řeky Amazonky. V roce 1998 koupil také Internet Movie Database (IMDb), Alexa.com. Příjmy společnosti se dnes pohybují okolo 7 miliard dolarů ročně a jako jedna z mála společností dokázala růst i v časech ekonomické krize. Firma vyrábí také vlastní čtečky elektronických knih Amazon Kindle a tablet Kindle Fire.

V roce 2013 se Amazon rozhodl vybudovat dvě logistická centra (obrovské haly s regály a balicími linkami, ve kterých se bude napaletované zboží od výrobců vybalovat a zabalovat do malých balíčků pro koncové zákazníky)[5] v Česku, každé za miliardu korun a o rozloze 95 tisíc m² (svou velikostí cca 13 fotbalových hřišť by se tak měl rovnat zatím největšímu skladu v Německu). Jedno distribuční centrum plánuje postavit v Horních Počernicích a druhé (distribuční a reklamační) bylo otevřeno poblíž Dobrovíze u Prahy.

V každém z center nabídne do tří let od otevření[7] kolem 2 tisíc permanentních a 3 tisíce sezónních pracovních míst. Celkově chce Amazon do Česka investovat kolem 10 miliard korun a distribuční infrastruktura Amazonu v České republice má ambice dopravovat zboží i za její hranice, včetně států východní a severní Evropy.

V rámci provozních potřeb Amazonu zajišťujeme:

  • Strojní úklid skladových prostor
  • Úklid administrativního zázemí
  • Letní údržbu venkovních ploch
  • Zimní údržbu venkovních ploch
  • Hygienický servis a dodávku hygienického materiálu
  • Odpadové hospodářství
  • Údržbu objektu
  • Outsourcing logistických služeb  - sortování, labeling, balení atd.

 

Amazon Logistic Prague s.r.o. PRG-2
Amazon Logistic Prague s.r.o. PRG-2
Amazon Logistic Prague s.r.o. PRG-2

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.