Hygienický servis

Společnost HONDL GLOBAL SERVICES a.s. zajišťuje komplexní hygienický servis a prodej hygienického materiálu. Poskytované služby se dělí do několika následujících oblastí, ve kterých nabízíme široký výběr, vysokou kvalitu a funkčnost, zdravotní nezávadnost a bezpečnost produktů i přijatelné ceny:

  • čisticí a úklidová technika
  • úklidová a dezinfekční chemie
  • zátěžové koberce a rohože
  • kompletní sortiment produktů pro osobní hygienu
  • jednorázové pracovní pomůcky

Zavedení hygienického programu

Spolehlivě vytvoříme návrh hygienického programu do prostředí pracoviště Vaší společnosti. Hygienický program na míru je základem udržení hygienického standardu, tzv. pracovní hygieny a ochrany zdraví na pracovišti.

Hondl Global Services - hygienický servis

Hygienický servis v rámci hygienického plánu

V rámci pravidelného denního úklidu zajišťuje naše společnost dodání a doplňování hygienických potřeb v souladu s provozními potřebami klienta a jeho hygienickým plánem. Součástí je také sledování a evidence spotřeby jednotlivých druhů materiálu. Vedení agendy spotřebního materiálu poskytujeme v rámci smlouvy zdarma.

Prodej hygienických potřeb

Naše společnost zajišťuje pravidelné dodávky jak komplexního hygienického programu, tak jednotlivých komodit dle přání a potřeby klienta. Jedná se o hygienické potřeby bezprostředně související s osobní hygienou a úklidem, např. mýdla, papírové či látkové ručníky, toaletní papír nebo úklidové prostředky.

Čisticí rohože a čisticí zóny

Zajišťujeme pokládku rohoží a vnitřních i venkovních čisticích zón v rozměrech dle požadavků a přání klienta. Nabízíme také individuální rohože s potiskem dle přání klienta, které kombinují vysoký čisticí účinek s působivým reklamním efektem. Rohože lze doplnit dveřní kartáčovou lištou, schodovou hranou a lištou nebo protiskluzovým páskem.

Odborná montáž zařizovacích předmětů

Z našich katalogů lze objednat jednotlivé zařizovací předměty, které přivezeme a odborně nainstalujeme. Nabízíme hygienická zařízení od renomovaných dodavatelů, např. CWS, Kimberly Clark, Merida, Vencl, Tork.

Máte dotaz? Volejte 844 777 666 nebo nám napište.Bezpečnostní kód