Hygienický servis

S dodávkou úklidových služeb úzce souvisí i možnost zajištění dodávky komplexního hygienického servisu, tj. prodej, dodávka, doplňování a poradenská činnost. Poskytovaná služba se dělí do několika následujících oblastí, ve kterých nabízíme široký výběr, vysokou kvalitu a funkčnost, zdravotní nezávadnost a bezpečnost produktů včetně přijatelných cen.

  • kompletní sortiment produktů pro osobní hygienu
  • čisticí a úklidová technika
  • úklidová a dezinfekční chemie
  • zátěžové koberce a rohože
  • jednorázové pracovní pomůcky
  • poradenská činnost

Používáme úklidové prostředky renomovaných značek. Máme širokou škálu ověřených dodavatelů. Všechny prostředky jsou schválené a certifikované, takže nám umožňují poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Našim klientům už při podpisu smlouvy předáváme formou dodatku produktové listy používaných přípravků a jejich vlastností. Každý náš pracovník je pravidelně školen, aby znal všechny vlastnosti, složení, pH hodnoty a způsob použití jednotlivých přípravků v praxi.

Spolehlivě vytvoříme návrh hygienického programu pro vaše pracovní prostředí. Po prozkoumání specifik předmětu a potřeb zákazníků, provádí naši specializovaní technici konkrétní výběr vhodných přípravků. Hygienický program na míru je základem udržení hygienického standardu, tzv. pracovní hygieny a ochrany zdraví na pracovišti. Použití nejlepších dostupných produktů na trhu vám poskytuje záruku čistoty.


Hondl Global Services a.s.
Hondl Global Services a.s.

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.