Hygienické materiály, dávkovací systémy a úklidové vybavení

Pro naše zákazníky zajišťujeme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, dodáme hygienické dávkovací systémy a zásobníky, doplníme spotřební materiál pro osobní hygienu, nebo úklidovou, čistící a dezinfekční techniku a chemii. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.

Hygienické materiály

Nabízíme prodej, dodávku a doplňování spotřebního materiálu pro osobní hygienu dle požadavků klienta. Dodáváme jen hygienické produkty od prověřených značek a dodavatelů jako SCA nebo Papernet. Zajišťujeme úklidovou chemii a prostředky na speciální čištění, dodáme úklidovou techniku a vybavení čistící zóny.

Pravidelně dodáme a doplníme tyto hygienické materiály:

 • Papírové utěrky, toaletní papír a tekuté mýdlo
 • Čistící a úklidové přípravky
 • Drobnou úklidovou techniku a materiál
 • Ochranné pracovní pomůcky
Komplexní úklidový servis

Instalace, poradenství a servis

Instalujeme hygienické dávkovací systémy nebo vysoušeče rukou. Dodáme hygienické prvky jako zásobníky či koše, např. od spol Tork. Zajišťujeme poradenskou činnost a navrhneme hygienický program pro vaše pracovní prostředí a objekt. U pravidelných zakázek úklidu zajišťujeme dopravu a doplňování zdarma.

Naše řešení hygienického servisu zahrnuje:

 • Zátěžové koberce a rohože
 • Dávkovače a vysoušeče
 • Osvěžovače vzduchu apod.

V sídle HGS můžete navštívit vzorkovnu Tork.

Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké hygienické materiály a produkty nabízíte?

Nabízíme širokou škálu spotřebního materiálu pro osobní hygienu, včetně papírových utěrek, toaletního papíru, tekutých mýdel, čistících a úklidových přípravků, drobné úklidové techniky, materiálu a ochranných pracovních pomůcek. Všechny produkty pocházejí od prověřených značek a dodavatelů.

Jaké služby poskytujete kromě dodávek hygienických produktů?

Kromě dodávek hygienických produktů instalujeme hygienické dávkovací systémy a vysoušeče rukou, dodáváme hygienické prvky jako zásobníky či koše a poskytujeme poradenské služby. Navrhneme hygienický program přizpůsobený vašemu pracovnímu prostředí a objektu.

Zajišťujete také instalaci a servis hygienických systémů?

Ano, poskytujeme kompletní služby včetně instalace hygienických dávkovacích systémů, vysoušečů rukou, a dalšího vybavení. Nabízíme také servis a pravidelnou údržbu těchto systémů, abychom zajistili jejich bezproblémový chod.

Jakým způsobem probíhá doplňování spotřebního materiálu?

Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelné dodávky a doplňování spotřebního materiálu. U pravidelných zakázek úklidu nabízíme dopravu a doplňování zdarma, čímž zajišťujeme neustálou dostupnost hygienických potřeb bez dodatečných nákladů pro klienta.

Nabízíte speciální řešení pro unikátní hygienické požadavky?

Ano, rozumíme, že každé pracovní prostředí má své specifické potřeby. Nabízíme individualizovaná řešení, včetně speciálních čistících a dezinfekčních přípravků, zátěžových koberců, rohoží a na míru vybraného hygienického vybavení, aby plně vyhovovala požadavkům vašeho objektu.