Komplexní dezinfekce ploch

Na poli dezinfekce nabízíme našim zákazníkům ucelené komplexní řešení. V rámci dlouholetých zkušeností a získaných znalostí provádíme plošnou dezinfekci prostor za pomocí nejmodernějších technologií, dodáváme alkoholovou dezinfekci rukou na bázi biocidní ochrany PT1 a zajišťujeme také instalaci a servis hygienických dávkovacích systémů. Našim klientům zajišťujeme komplexní dezinfekční služby, které zahrnují:


Dezinfekce ploch a prostor

Využíváme nejmodernější technologie dostupné na trhu. Naše nabídka v oblasti prevence nebo následné likvidace již nastalého havarijního stavu je daleko komplexnější. Každá z nabízených technologií má své kouzlo a logiku, či vhodnost použití.

Polymerová dezinfekce

  DLOUHODOBÁ PREVENCE
 • Zaručuje účinnost a ochranu až 14 dní po aplikaci.
 • Vhodná do všech prostor, lze aplikovat za provozu.
Více informací

Dezinfekce suchou mlhou

  DLOUHODOBÁ PREVENCE
 • Zaručuje účinnost a ochranu až 4 týdny po aplikaci. Dezinfikuje celé (m3) prostory, vhodné pro velké prostory a haly.
Více informací

Ozonifikace

  VHODNÉ ŘEŠENÍ DO MENŠÍCH PROSTOR DO 350 m2.
 • Časově náročnější. V místech provádění musí být odstraněno vše organické z důvodu možného úhynu.
Více informací

Nástřiková dezinfekce

  PLOŠNÉ NÁSTŘIKY VODĚODOLNÝCH PLOCH
 • Aplikace určená k rychlé dezinfekci ploch a předmětů s účinností do jedné hodiny.
Více informací

Dezinfekce podlah strojovými automaty

  STROJOVÁ APLIKACE NÁSTŘIKŮ
 • voděodolných podlahových ploch, která je určená k rychlé dezinfekci ploch a předmětů s okamžitou účinností do jedné hodiny.
Více informací

Technologie prostorových 3D nástřiků různých typů povrchů a ploch. Aplikace polymerové technologie PolyHMG je vhodná a velmi efektivní pro kanceláře, sociální a společné prostory, ubytovací zařízení, skladové prostory, školská a zdravotnická zařízení se širokospektrálním účinkem.

Nástřik působí jako prevence s účinností minimálně 7 dnů ode dne aplikace a také jako okamžitá likvidace virů a dalších mikrobiotických organismů zachycených na daných plochách. Aplikace je časově nenáročná, neomezující pracovní činnost.

Dezinfekce HGS

Dezinfekce HGS

Technologie plošných rozstřiků tzv. suchou mlhou s okamžitým dezinfekčním účinkem do jedné hodiny od vlastní aplikace. Dezinfikuje a likviduje viry a mikrobiotické organismy v rámci celého (m3) prostoru na všech typech povrchů. Aplikace této technologie je vhodná pro plochy většího rozsahu s různým charakterem činnosti a s různou mírou členitosti, ale stejně dobře zafunguje v rámci menších ploch. Aplikace má okamžitý širokospektrální účinek s dlouhodobou preventivní ochranou. Aplikaci není možné provádět při pracovní činnosti.


Technologie čištění a dezinfekce ozonem je účinný způsob odstranění patogenů. Likviduje viry, bacily, plísně, drobný hmyz a jiné patogeny s okamžitou účinností na 99,9 %. Stejně tak odstraňuje zápach a zatuchliny z uzavřených prostor. Ozonovou technologii lze využít spolehlivě v domácnostech, výrobních a skladových prostorách, veřejných místech či dopravních prostředcích a to bez poškozování životního prostředí s mimořádnou mikrobiocidní účinností. Ozonifikace je vhodná pro dlouhodobější periodicky opakovanou aplikaci, kterou nelze provádět za přítomnosti osob a při pracovní činnosti. Samotný proces aplikace je časově náročnější. V místech provádění ozonifikace musí být odstraněno vše organické např. květin, drobného zvířectva apod. z důvodu možného úhynu.

Dezinfekce HGS

Dezinfekce HGS

Technologie plošných nástřiků voděodolných ploch. Aplikace určená k rychlé dezinfekci ploch a předmětů s účinností do jedné hodiny. Nemá charakter dlouhodobé ochrany. Technologie nástřikové dezinfekce má svou využitelnost v případě potřeby plošné okamžité dezinfekce metodou rychlé aplikace. Použitelnost pro jakékoliv interiéry a exteriéry, které nejsou rezistentní na H2O. Účinnost podle typu a charakteru zvolené dezinfekce.


Technologie plošných nástřiků voděodolných podlahových ploch prostřednictvím strojové aplikace, která je určená k rychlé dezinfekci ploch a předmětů s okamžitou účinností do jedné hodiny. Nemá charakter dlouhodobé ochrany. Nástřiková strojová dezinfekce má svou využitelnost pro plošnou okamžitou nebo periodické dezinfekci metodou rychlé aplikace. Využitelnost pro čištění a dezinfekci vnitřních podlahových ploch, které jsou rezistentní vůči působení H2O. Účinnost podle typu a charakteru zvolené dezinfekce.

Dezinfekce HGS

Dezinfekce rukou

Pro zajištění dezinfekce rukou nabízíme výrobek Anti COVID. Jedná se o prostředek osobní alkoholové dezinfekce na bázi biocidní ochrany PT1.

Výrobek máme k dispozici v různých velikostech balení od 250ml do 10l.

AntiCovid

Hygienické dávkovací systémy

Našim stálým i novým zákazníkům nabízíme vybavení včetně instalace, pronájmu a servisu hygienických dávkovacích systémů určených na dezinfekci rukou.

Velký bezdotykový stojan

Dávkovač

Samostatně stojící manuální dávkovač

Dávkovač

Dávkovač dezinfekce pro uchycení na zeď – automatické / manuální dávkování – druhy dle dostupnosti

Dávkovač

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.