Komplexní služby dezinfekce ploch, prostor a vybavení

V oblasti dezinfekce zajišťujeme komplexní řešení. Nejen plošná akutní epidemie může ohrozit zdraví vašich zaměstnanců a fungování vaší organizace. Nabízíme komplexní řešení pro nárazové i pravidelné dezinfekce prostor a zařízení. Využíváme moderní technologie a různé metody dezinfekce na základě konkrétní situace u klienta.

Dezinfekce za plného provozu

Polymerová dezinfekce – nabízíme technologii typu PolyHMG prostorových 3D nástřiků různých typů povrchů a ploch. Nástřik působí jako prevence s účinností minimálně 7 dnů ode dne aplikace a také jako okamžitá likvidace virů a dalších mikrobiotických organismů zachycených na daných plochách. Aplikace je časově nenáročná, neomezující pracovní činnost.

Metoda PolyHMG je obzvláště vhodná a efektivní pro:

 • Kanceláře a společné prostory
 • Sociální zařízení a šatny
 • Pracovní vybavení vč. výpočetní techniky
Komplexní úklidový servis

Dezinfekce bez přítomnosti osob

Dezinfekce suchou mlhou má okamžitý dezinfekčním účinkem do jedné hodiny od vlastní aplikace. Dezinfikuje a likviduje viry a mikrobiotické organismy v rámci celého (m3) prostoru na všech typech povrchů. Aplikace této technologie je vhodná pro plochy většího rozsahu s různým charakterem činnosti a s různou mírou členitosti.

Dezinfekce ozonem je účinný způsob odstranění patogenů. Likviduje viry, bacily, plísně, drobný hmyz a jiné patogeny s okamžitou účinností na 99,9 %. Stejně tak odstraňuje zápach a zatuchliny z uzavřených prostor. Ozonovou technologii lze využít spolehlivě v kancelářích, výrobních a skladových prostorách, či dopravních prostředcích, a to bez poškozování životního prostředí.

Komplexní úklidový servis

Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké typy dezinfekčních služeb nabízíte?

Nabízíme komplexní řešení dezinfekce prostor a zařízení, které zahrnuje polymerovou dezinfekci prostřednictvím 3D nástřiků, dezinfekci suchou mlhou pro širší plochy a dezinfekci ozonem, všechny účinné proti virům, bacilům a plísním. Tyto metody jsou vhodné pro různé prostředí, včetně kanceláří, společných prostor, sociálních zařízení a výrobních nebo skaldových hal.

Jak dlouho trvá účinek vaší dezinfekce?

Polymerová dezinfekce nabízí prevenci s účinností minimálně 7 dnů od dne aplikace. Dezinfekce suchou mlhou a ozonem mají okamžitý dezinfekční účinek, který eliminuje viry a mikroorganismy s účinností na 99,9 %.

Je možné provádět dezinfekci za plného provozu?

Ano, naše polymerová dezinfekce je navržena tak, aby byla aplikována za plného provozu bez nutnosti přerušování práce. Aplikace je časově nenáročná a neomezující pracovní činnost, což umožňuje její snadné zařazení do běžného provozu.

Jaké prostředky používáte pro dezinfekci a jsou bezpečné?

Používáme moderní technologie a metody, které jsou účinné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Všechny použité prostředky jsou bezpečné pro lidi i pro přírodu, a současně účinné proti širokému spektru patogenů.