Komplexní facility služby pro oblast logistiky

Naše specializace na sektor logistiky má historický kontext a představuje klíčový pilíř našich služeb, který je zaměřen na poskytování komplexních facility řešení pro logistické operace. Díky hlubokému porozumění specifikům logistického sektoru a využití nejnovějších technologií a metodik, HGS zvyšuje efektivitu, pružnost a bezpečnost v celém dodavatelském řetězci svých klientů.

Facility služby pro sektor logistiky

Neomezujeme se jen na tradiční facility služby, ale aktivně vyhledáváme inovativní přístupy a řešení, které mohou logistickým společnostem přinést další hodnotu. S hlubokým porozuměním pro dynamiku a požadavky logistického odvětví, HGS představuje cenného partnera pro organizace hledající způsoby, jak zefektivnit své operace, zvýšit produktivitu a snížit operativní náklady.

Specifické výhody našich služeb pro logistiku:

 • Široké portfolio facility služeb k pokrytí komplexních potřeb klientů
 • Vlastní odborné zkušenosti z logistiky
 • Odborně proškolený tým pracovníků, vlastní technika a procesy
Komplexní úklidový servis

Nejčastěji využívané služby v logistice

Rozsah našich služeb zahrnuje nejen služby úklidu, údržby a speciálního čištění vnitřních i vnějších částí budov, objektů, areálů a jejich okolí a s tím související práce, ale i pokročilé facility služby a agenturní zaměstnávání, které jsou speciálně přizpůsobeny potřebám logistických center, skladů a distribučních hubů.

Vhodné služby pro klienty z oblasti dopravy, skladování a e-commerce:

 • Pravidelný úklid
 • Údržba a čištění venkovních ploch
 • Údržba zeleně
 • Temporary help
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

HGS nám vedle perfektních služeb potřebných jako základ pro poskytování skvělé logistiky naším klientům nabízí flexibilní přístup a řešení na míru díky znalosti našeho biorytmu a zájmu o neustálé zlepšování svých služeb.

Jaké jsou klíčové výhody vašich facility služeb pro logistický sektor?

Naše služby zvyšují efektivitu, pružnost a bezpečnost v celém dodavatelském řetězci díky využití nejnovějších technologií a metodik, speciálně přizpůsobených potřebám logistiky.

Jaké inovativní přístupy nabízíte v rámci facility managementu pro logistiku?

Aktivně vyhledáváme a implementujeme inovativní řešení, která přinášejí našim klientům z logistického sektoru další hodnotu, včetně pokročilých služeb úklidu, údržby a speciálního čištění, nebo třeba energy managementu.

Jaký typ odbornosti můžete nabídnout v oblasti logistiky?

Disponujeme širokým portfoliem facility služeb podložených vlastními odbornými zkušenostmi z logistiky, profesionální technikou, odborně proškoleným výkonným týmem i vlastním systémem auditů a kontroly kvality .

Jaké služby jsou nejčastěji využívány vašimi logistickými klienty?

Klienti nejčastěji využívají služby úklidu, údržby venkovních ploch a zeleně, speciálního čištění a služby temporary help – dočasného přidělení zaměstnanců, přizpůsobené logistickým centrům a skladům.

Se kterými logistickými firmami spolupracujete?

Našich služeb využívají například logistické firmy DHL nebo ESA.