Komplexní facility služby pro oblast průmyslu

Pro naše klienty z oblasti průmyslu zajišťujeme komplexní facility služby. Specializujeme se na oblast zpracovatelského průmyslu a výroby a jsme schopni se postarat o celý průmyslový park, od úklidu, přes ostrahu až po údržbu a čištění venkovních ploch. Naší silnou stránkou je know-how a kapacita v průmyslovém čištění budov, technologií a strojů, kterou naši klienti z řad průmyslu intenzivně využívají.

Facility služby pro sektor průmyslu

Zajistíme, že vaše průmyslové prostředí bude čisté, bezpečné a v souladu s legislativními normami. Naše facility služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly specifikům průmyslových operací a zároveň podporovaly udržitelnost a ekologické cíle. Naším cílem je nabídnout průmyslovým klientům komplexní řešení, která minimalizují provozní přerušení a podporují trvalou udržitelnost.

Specifické výhody našich služeb pro průmysl:

 • Použití moderních technologií, vybavení a postupů
 • Zkušenosti s průmyslovými provozy a jejich specifiky
 • Odborné znalosti a proškolený tým pracovníků
Komplexní úklidový servis

Nejčastěji využívané služby v průmyslu

Naše služby průmyslového čištění jsou klíčové pro udržení nezbytných hygienických standardů a eliminaci rizik kontaminace ve výrobních procesech. Specializujeme se na odstranění nečistot z podlah, výrobních linek, strojů a pracovních prostor. Zajišťujeme bezprašný provoz a eliminaci rizik požáru odprašováním a mytím konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení apod.

Další vhodné služby pro klienty ze sektoru průmyslu:

 • Pravidelný úklid
 • Údržba a čištění venkovních ploch
 • Průmyslové čištění budov a strojů
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké typy služeb nabízíte v rámci facility managementu pro průmyslový sektor?

Nabízíme komplexní řešení pro průmyslový sektor, včetně úklidu, ostrahy, údržby a čištění venkovních ploch. Specializujeme se také na průmyslové čištění budov, technologií a strojů s použitím moderních technologií a odborných postupů.

Jaké jsou hlavní výhody vašich služeb pro průmyslové klienty?

Naše služby přinášejí průmyslovým klientům specifické výhody jako použití špičkové technologie, hluboké zkušenosti s průmyslovými operacemi a odborné znalosti našeho proškoleného týmu, což zajišťuje čisté, bezpečné prostředí v souladu s legislativními normami.

Jakým způsobem zajistíte, že provoz v mých průmyslových prostorách nebude přerušen?

Naším cílem je minimalizovat jakékoli provozní přerušení díky komplexním řešením, která jsou flexibilně navržena tak, aby vyhovovala specifikům a harmonogramu vašeho průmyslového provozu, zároveň podporujeme trvalou udržitelnost.

Jaké konkrétní služby průmyslového čištění nabízíte?

Specializujeme se na odstranění nečistot z podlah, výrobních linek, strojů a pracovních prostor, zajištění bezprašného provozu a eliminaci rizik požáru odprašováním a mytím konstrukcí, vzduchotechniky a osvětlení.

Jsou vaše služby vhodné i pro specifické průmyslové provozy, jako jsou potravinářské závody?

Ano, naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále průmyslových sektorů, včetně potravinářského průmyslu, kde je důraz kladen na hygienické standardy a eliminaci rizik kontaminace.

Kdo jsou někteří vaši klienti ze sektoru průmyslu?

Mezi naše klienty patří například výrobní společnosti Viessmann či NKT.