Facility služby pro průmyslové a logistické parky

HGS poskytuje komplexní facility management, nebo širokou nabídkou jednotlivých služeb pro nově vzniklé nebo existující průmyslové parky. Společnost HGS nabízí komplexní služby facility managementu speciálně určené pro developery průmyslových parků, které slouží klientům z oblasti logistiky, e-commerce a lehkého průmyslu. Díky našim službám, které zahrnují technickou správu, ostrahu, vnitřní i venkovní úklid, údržbu zeleně a zimní údržbu, jsme schopni zajišťovat bezproblémový chod a vysokou úroveň bezpečnosti a čistoty průmyslových nemovitostí.

Facility služby pro průmyslové parky a logistické areály

S naším porozuměním potřebám průmyslových parků a nemovitostí velkých developerů přinášíme na míru šité řešení, které zahrnuje nejen základní služby, ale i pokročilé facility managementové strategie. Díky naší schopnosti přizpůsobit služby konkrétním požadavkům každého klienta a naší angažovanosti v hledání inovativních řešení jsme stali důvěryhodným partnerem pro developery hledající spolehlivé a efektivní facility služby pro své průmyslové projekty.

Specifické výhody našich služeb pro průmyslové parky:

 • Lokality mimo běžnou městskou infrastrukturu pro nás nejsou problém
 • Silné provozní zázemí včetně vlastní moderní techniky a prověřené sítě dodavatelů
 • Dlouholeté zkušenosti, prověřené reference a podrobný reporting
Komplexní úklidový servis

Nejčastěji využívané služby pro průmyslové parky

Zajišťujeme služby spojené s letní i zimní údržbou venkovních ploch, zeleně, ostrahou a vnitřním i venkovním úklidem a čištěním. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly specifickým potřebám a požadavkům našich klientů, přičemž klíčovým cílem je poskytování ucelených řešení, která maximalizují efektivitu a optimalizují provozní náklady.

Vhodné služby pro developery průmyslových parků:

 • Pravidelný úklid hal, kanceláří a zázemí
 • Letní a zimní údržba venkovních ploch a zeleně
 • Čištění komunikací, kanalizačních vpustí a drenáží
 • Čištění opláštění, prosklených ploch a střech
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké typy facility služeb nabízí HGS pro průmyslové parky?

HGS poskytuje komplexní řadu služeb včetně technické správy, ostrahy, vnitřního a venkovního úklidu, údržby zeleně a zimní údržby, přizpůsobené potřebám klientů z oblasti logistiky, e-commerce a lehkého průmyslu.

Jak HGS přistupuje k lokalitám mimo běžnou městskou infrastrukturu?

Pro HGS nejsou odlehlejší lokality mimo městskou zástavbu a dopravu problémem. Společnost má silné provozní zázemí, vlastní moderní techniku a spolupracuje s prověřenou sítí dodavatelů, což umožňuje efektivní služby i v těchto oblastech.

Jaké jsou nejčastěji využívané služby HGS pro průmyslové parky?

Mezi nejčastěji využívané služby patří letní a zimní údržba venkovních ploch a zeleně, ostraha, úklid hal a kanceláří, čištění komunikací, kanalizačních vpustí a drenáží, a čištění opláštění a prosklených ploch, případně střech budov.

Jaké specifické výhody nabízí HGS pro developery průmyslových parků?

Máme silné provozní zázemí, moderní techniku a prověřené procesy a postupy, dlouholeté zkušenosti, prověřené reference a v neposlední řadě nabídneme podrobný reporting, čímž se stává důvěryhodným partnerem pro efektivní facility management velkých partnerů a projektů.

Se kterými developery spolupracujete?

Našimi významnými klienty z oblasti komerčního real estate jsou například firmy CBRE nebo P3 Logistic Parks.