Ostraha objektů a bezpečnostní služby

Zajišťujeme fyzickou ostrahu a střežení komerčních nemovitostí, průmyslových a logistických areálů. Nabízíme bezpečnostní služby ochrany majetku a osob a obsluhu bezpečnostních technologií a službu dohledového centra PCO – pultu centralizované ochrany. Provedeme audit současného bezpečnostního řešení a návrh bezpečnostních opatření.

Fyzická ostraha objektů

Nabízíme službu fyzické ostrahy objektů, které stavíme klientům na míru podle specifických potřeb. Staráme se o zajištění provozu vrátnice, obchůzkovou činnost, kontrolu vozidel a osob, nebo evidenci příchodu a odchodu zaměstnanců, či správu klíčového hospodářství i požární hlídku. Obsluhujeme kamerový systém, spravujeme telefonní ústřednu, nebo systémy EPS a EZS a ohlašovnu požárů.

Součástí našich služeb fyzického střežení je:

 • Ochrana objektů nebo celých areálů
 • Zajištění osobní i nákladové vrátnice
 • Obsluha EPS, EZS a kamerových systémů
 • Prověřený a trestně bezúhonný personál
Komplexní úklidový servis

Bezpečnostní služby a technologie

Provedeme bezpečnostní audit stávajícího stavu a navrhneme vhodné bezpečnostní řešení. Zajistíme instalaci bezpečnostních systémů. Zajišťujeme napojení na dohledové centrum PCO – pult centrální ochrany. Provádíme audity požární ochrany a bezpečnosti práce.

Naše bezpečnostní řešení stojí na:

 • Mnohaletých zkušenostech s širokým portfoliem klientů
 • Odborných znalostech a profesionálním týmu
 • Moderních technologiích a inovacích v oblasti bezpečnosti a ochrany majetku

Komplexní úklidový servis

Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké typy objektů nejčastěji střežíte?

Zajišťujeme fyzickou ostrahu a střežení široké škály objektů, včetně komerčních nemovitostí, průmyslových areálů, logistických center a dalších. Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám každého klienta.

Jakým způsobem zajistíte ochranu majetku a osob v objektu?

K ochraně majetku a osob v objektu využíváme kombinaci fyzické ostrahy, obchůzkové činnosti, kontroly vozidel a osob na vstupních a výstupních bodech, správy klíčového hospodářství, požární hlídky a moderních bezpečnostních technologií včetně kamerových systémů a alarmů.

Jaký je proces provedení bezpečnostního auditu a návrhu opatření?

Proces začíná důkladným bezpečnostním auditem vašeho současného řešení, během kterého identifikujeme potenciální bezpečnostní rizika. Na základě tohoto auditu pak navrhneme vhodná bezpečnostní opatření a řešení, včetně instalace nových bezpečnostních systémů a technologií, abychom zajistili maximální ochranu.

Jaký typ personálu nasazujete pro fyzickou ostrahu objektů?

Náš personál pro fyzickou ostrahu je pečlivě vybrán a prošel přísným výběrovým řízením, včetně prověření trestní bezúhonnosti. Jsou to profesionálové s odbornými znalostmi a zkušenostmi, kteří jsou schopni efektivně reagovat na různé bezpečnostní situace a zajistit ochranu objektů a areálů.