Temporary help – dočasné přidělení zaměstnanců

Máme dlouholeté zkušenosti s agenturním zaměstnáváním. Dodáme vám zaměstnance na výpomoc pro přechodná i delší období. Díky naší službě temporary help získáte partnera, který přinese do vaší organizace větší pružnost a efektivitu. Dočasně přiděleného zaměstnance si řídíte sami, my se postaráme o kompletní osobní a mzdovou agendu v souladu se zákoníkem práce.

Agenturní zaměstnávání

Jsme licencovanou pracovní agenturou s povolením ke zprostředkování zaměstnání od Úřadu práce České republiky. Naše příkladné výsledky kontrol OIP, Oblastního inspektorátu práce jsou zárukou toho, že jako klient jste ve správných rukou. Vyhledáme pro vás ty správné lidi a podle vašich specifických potřeb je přidělíme do vaší firmy.

Výhody agenturního zaměstnávání jsou:

 • Flexibilita – máte vždy tolik zaměstnanců, kolik potřebujete
 • Rychlost – vhodné kandidáty dodáme okamžitě
 • Efektivita – neseme kompletní agendu náboru, mezd a celého cyklu zaměstnance
Komplexní úklidový servis

Temporary help v logistice

V oblasti dočasného přidělení zaměstnanců se specializujeme na sektor logistiky. Ať už je vaší oblastí podnikání doprava, skladování nebo e-commerce, rozumíme vašim potřebám díky vlastním a mnohaletým zkušenostem. Našim klientům dodáváme především zaměstnance na pozice manipulace, pickingu, nebo řidiče VZV vysokozdvižných vozíků včetně skladových zakladačů – retraků.

Naši klienti temporary help z logistiky oceňují:

 • Zajišťujeme dopravu lidí vlastním vozovým parkem
 • Atypická pracovní doba pro nás není problémem
 • Jsme na telefonu 24/7 a na požadavky reagujeme do hodiny
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

S HGS spolupracujeme v rámci dočasného přidělování zaměstnanců. Jedná se o spolehlivého dodavatele agenturních zaměstnanců. Oceňujeme schopnost flexibilně řešit problémy, dodržování legislativních předpisů a komunikační schopnosti.

Jaké jsou hlavní výhody vaší služby agenturního zaměstnávání?

Hlavní výhody naší služby zahrnují flexibilitu v počtu zaměstnanců dle aktuálních potřeb, rychlost v dodání vhodných kandidátů a efektivitu, jelikož se staráme o kompletní agendu náboru, mezd a celého cyklu zaměstnance.

Jak rychle můžete dodat dočasně přidělené zaměstnance pro naši firmu?

Vhodné kandidáty jsme schopni dodat okamžitě, díky našemu rozsáhlému databázovému systému a efektivnímu procesu výběru.

Jaké pozice nejčastěji obsazujete v rámci temporary help v logistice?

Specializujeme se na obsazení pozic v oblasti manipulace, pickingu a řízení vysokozdvižných vozíků včetně skladových zakladačů - retraků, přizpůsobujeme se specifickým potřebám v sektoru logistiky.

Zajišťujete také dopravu dočasně přidělených zaměstnanců?

Ano, zajišťujeme dopravu našich dočasně přidělených zaměstnanců vlastním vozovým parkem, což zvyšuje jejich dostupnost a flexibilitu.

Jak je to s pracovní dobou a dostupností vašich služeb temporary help?

Jsme přizpůsobiví atypické pracovní době a naše služby jsou dostupné 24/7, na požadavky klientů reagujeme do hodiny, což zajišťuje vysokou úroveň spokojenosti a efektivitu.

Které firmy využívají vašich dočasně přidělených zaměstnanců?

HGS dodáva agenturní pracovníky například firmám PPL CZ nebo Gebruder Weiss.