Management objektů

V rámci zajištění komplexní správy budov včetně jejich obsluhy na základě dlouhodobého smluvního vztahu zabezpečujeme pro své klienty služby spojené s denním provozem a údržbou těchto objektů. Postaráme se o kompletní odpadové hospodářství, technickou údržbu budov a zařízení, jejich údržbu a správu. Zajistíme výhodné a odpovídající pojištění a správu pojistných událostí.

Provedeme revize budov a zařízení, drobné opravy a pravidelnou údržbu nemovitostí nebo třeba energetické audity vašich budov, navrhneme a implementujeme systémy jejich řízení a provozu. Zajistíme malířské práce, lakýrnické a natěračské práce, kompletní truhlářský servis pro interiéry, drobné stavební úpravy či pokládaní podlahových krytin.

Činnosti jsou prováděny plně v souladu s příslušnou legislativou nebo pravidly stanovenými výrobci a v rozsahu a četnosti vždy schváleném klientem.


Hondl Global Services a.s.
Hondl Global Services a.s.

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.