Technická údržba budov a zařízení

Pro naše zákazníky zajišťujeme služby spojené s denním provozem a údržbou objektů. Nabízíme technickou správu a údržbu budov a zařízení.

Technická správa a údržba budov

Převezmeme technickou správu nemovitosti, nebo jen zajistíme konkrétní službu na základě specifických požadavků klienta. Zbavíme vás starostí o chod a údržbu budovy a zařídíme spravování technické dokumentace.

Můžete se na nás obrátit s následujícími požadavky na technickou správu budov:

 • Pojištění a správa pojistných událostí
 • Drobné opravy a stavební úpravy
 • Malířské, lakýrnické a natěračské práce
 • Pokládka podlahových krytin
Komplexní úklidový servis

Technická správa a údržba zařízení

Zajišťujeme správu a údržbu zařízení, vybavení a technologií budov v četnosti a souladu s legislativou a doporučením výrobců. Používáme moderní technologie, SW řešení a prověřenou síť dodavatelů.

Pro naše klienty zajišťujeme v oblasti technické správy zařízení:

 • Povinné revize zařízení
 • Prohlídky a opravy technologií
 • Návrhy a realizace opatření PO a BOZP
 • Reporting na základě potřeb klienta

Komplexní úklidový servis

Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké služby zahrnuje vaše technická správa budov?

Naše služby technické správy budov zahrnují kompletní převzetí zodpovědnosti za chod a údržbu nemovitosti. To zahrnuje např. správu technické dokumentace, pojištění objektu a správu pojistných událostí, drobné opravy, stavební úpravy, malířské, lakýrnické a natěračské práce, a pokládku podlahových krytin.

Jaké typy zařízení a vybavení dokážete spravovat a udržovat?

Spravujeme a udržujeme širokou škálu zařízení a vybavení včetně technologií budov v souladu s legislativou a doporučeními výrobců. Zahrnuje to povinné revize zařízení, prohlídky a opravy technologií a reporting na základě individuálních potřeb klienta.

Co mohu očekávat od vašich služeb v oblasti údržby?

Můžete očekávat profesionální a efektivní řešení pro všechny aspekty údržby vaší nemovitosti, od drobných oprav po stavební úpravy. Zajistíme, že vaše budovy a zařízení budou vždy v optimálním stavu a souladu s platnými normami a legislativou.

Jakým způsobem zajišťujete správu pojistných událostí?

Nabízíme kompletní správu pojistných událostí, což zahrnuje komunikaci s pojišťovnou, přípravu a podání pojistných nároků, a dohled nad průběhem oprav. Naším cílem je minimalizovat dopad pojistných událostí na běžný chod vašeho objektu.

Jaké jsou výhody outsourcingu technické správy a údržby vaší firmě?

Outsourcingem technické správy a údržby nám umožníte, abychom se postarali o všechny aspekty správy vaší nemovitosti, což vám ušetří čas a sníží náklady spojené s provozem objektu. Nabízíme odborné znalosti, přístup k moderním technologiím a SW řešením, a prověřenou síť dodavatelů, což zajišťuje vysokou kvalitu služeb a efektivitu údržby.