Úklidové práce a komplexní služby úklidu

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní úklidové služby. Uklízíme veškeré typy vnitřních prostor komerčních a veřejných objektů. Nabízíme pravidelný úklidový servis na základě specifických potřeb a preferencí klienta i mimořádné a generální úklidy v nižší frekvenci. Máme propracovaný systém auditů a kontroly kvality úklidových prací.

Pravidelné úklidové služby

Specializujeme se na úklid průmyslových hal a logistických skladů, administrativních prostor a kanceláří, nebo obchodních center a maloobchodních prostor. Používáme moderní úklidovou techniku a prověřené úklidové a čistící prostředky, naši zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni a školeni.

Pravidelný úklidový servis zahrnuje:

 • Strojové mytí podlah a vytírání mopem
 • Úklid šaten, umýváren, toalet a kuchyněk
 • Luxování koberců, pohovek a židlí
 • Utírání a čištění veškerých povrchů, zařízení a vybavení
 • Vyprazdňování odpadkových košů
Komplexní úklidový servis

Mimořádné a generální úklidy

Jednorázově, nebo několikrát ročně realizujeme pro naše klienty hloubkově zaměřené mimořádné a generální úklidy. Realizujeme generální úklidy ve všech logistických a průmyslových, nebo gastro provozovnách, maloobchodě a administrativních prostorech, nebo ve školách, divadlech a dalších veřejných institucích. Jsme experty na po-stavební úklid.

Generální a speciální úklidy nejčastěji řeší:

 • Kompletní odprašování, mytí stěn a stropů
 • Mytí žaluzií, oken a osvětlení
 • Průmyslové čištění podlah a obkladů, ošetření a voskování
 • Hloubkové čištění koberců a čalouněného nábytku
 • Mytí strojů, výrobních linek a přepravníků
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké typy prostorů můžete uklízet a jaké služby nabízíte?

Uklízíme veškeré typy vnitřních prostorů komerčních a veřejných objektů, včetně průmyslových hal, logistických skladů, administrativních prostor, obchodních center a maloobchodů, škol, divadel a dalších institucí. Nabízíme pravidelný úklidový servis, který zahrnuje strojové mytí podlah, úklid sanitárních zařízení, luxování koberců a utírání povrchů, jakož i mimořádné a generální úklidy.

Jaké metody a technologie používáte při úklidu?

Používáme moderní úklidovou techniku a prověřené čistící prostředky. Naše metody zahrnují strojové mytí podlah, hloubkové čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí stěn, stropů, žaluzií a oken, a speciální postupy pro průmyslové čištění podlah a výrobních zařízení.

Jak zajišťujete kvalitu úklidových prací?

Máme propracovaný systém auditů a kontroly kvality úklidových prací. Pravidelně hodnotíme a kontrolujeme kvalitu provedeného úklidu, a naši zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni, školeni a průběžně instruováni, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita našich služeb.

Jsou vaše úklidové služby flexibilní vzhledem k mým specifickým potřebám?

Ano, naše úklidové služby jsou plně přizpůsobitelné specifickým potřebám a preferencím klienta. Nabízíme jak pravidelný úklidový servis, tak mimořádné a generální úklidy, a jsme připraveni pracovat podle vašeho harmonogramu a požadavků na čistotu vašich prostor.

Kdo patří mezi vaše zákazníky úklidových služeb?

Naše úklidové služby využívají například společnosti DSV nebo Otavské strojírny.