Průmyslové čištění technologií a odprašování

Pro naše zákazníky zajišťujeme služby technologického úklidu všech typů prostor. Realizujeme průmyslové čištění komerčních nemovitostí, zařízení a strojů. Odprašujeme konstrukce, osvětlení a vzduchotechniku, nabízíme mytí stropů a vnitřních stěn, nebo čištění a odmašťování podlah.

Průmyslové čištění budov

Zajišťujeme technologický úklid a čištění všech typů komerčních nemovitostí a prostor od světlíků po podlahy. Průmyslově čistíme a odmašťujeme podlahy, stěny, nebo stropy. Odprašujeme halové konstrukce z důvodů hygienických opatření, požadavků na nulovou prašnost provozu, nebo požární bezpečnosti.

Součástí našich služeb průmyslového čištění jsou:

 • Výškové práce s vysokozdvižnou plošinou
 • Odprašnění suchou cestou
 • Vysátí prachu
 • Umytí vodou
 • Umytí chemií
Komplexní úklidový servis

Čištění technologií, strojů a zařízení

Provádíme čištění a odprašování všech typů zařízení, technologií a strojů jako výrobních strojů, výtahů, osvětlení, vzduchotechniky, přepravníkových technologií apod. Máme dlouholeté zkušenosti z oblasti širokého spektra realizovaných zakázek v oblasti průmyslu a logistiky.

Naše řešení čištění technologií a strojů zahrnuje:

 • Koordinace služby čištění za plného provozu u zákazníka
 • Práce ve výškách včetně použití vysokozdvižné plošiny
 • Použité ekologicky odbouratelné chemie
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Komplexní čištění hal během celozávodní dovolené, výškové práce na svařovnách. Vše proběhlo ve smluvených termínech a rozsahu bez jakýchkoliv problémů, profesionální přístup.

Jaké typy prostorů a nemovitostí dokážete vyčistit?

Naše služby zahrnují technologický úklid a průmyslové čištění všech typů komerčních nemovitostí a prostorů, včetně výrobních hal, skladů, kancelářských prostor a dalších průmyslových zařízení.

Jaké metody čištění používáte pro odstraňování prachu a nečistot?

K odstraňování prachu a nečistot používáme různé metody, včetně suchého odprašování, vysávání prachu, mytí vodou a chemického čištění, v závislosti na specifických potřebách klienta a typu prostoru.

Provádíte čištění ve výškách?

Ano, součástí našich služeb jsou výškové práce, při kterých používáme vysokozdvižné plošiny pro bezpečný a efektivní úklid vysoko umístěných ploch, jako jsou světlíky, stropy a halové konstrukce.

Jakým způsobem zajišťujete čištění technologických zařízení a strojů?

Specializujeme se na čištění a odprašování všech typů zařízení a strojů, od výrobních strojů po osvětlení a vzduchotechniku, s použitím speciálních metod a nástrojů, které jsou šetrné k zařízení a zároveň efektivní.

Které společnosti využívají vašich služeb čištění technologií?

Naši klienti technologického čištění jsou například firmy Toyota Manufacturing nebo Plzeňský Prazdroj.