Komplexní facility služby pro oblast maloobchodu

Společnost HGS nabízí širokou nabídku služeb z oblasti facility managementu se speciálním zaměřením na sektor maloobchodu. Díky bohatým zkušenostem v oblasti úklidu, údržby a čištění vnitřních i venkovních ploch poskytuje HGS maloobchodním centrům, obchodům, restauracím a fast foodům řešení na míru, která zajišťují nejen čistotu a estetický vzhled, ale i bezpečnost a pohodlí pro zákazníky i zaměstnance.

Facility služby pro sektor retail

S využitím nejmodernějších technologií a metodik se zaměřujeme na efektivní správu a údržbu vnitřních prostor i venkovních ploch, včetně chodníků a zeleně. Tato péče o detail a schopnost adaptace na specifické potřeby každého klienta z HGS činí ideálního partnera pro maloobchodní sektor. Ve správě máme nejen samotné obchodní a gastro prostory, ale i sklady a kanceláře klientů z maloobchodu.

Specifické výhody našich služeb pro maloobchod:

 • Použití moderních technologií, vybavení a postupů
 • Zkušenosti s obchodními a gastro provozy a jejich specifiky
 • Odborně proškolený tým pracovníků systém provozního a procesního řízení a kontroly kvality
Komplexní úklidový servis

Nejčastěji využívané služby v maloobchodě

Kromě základních služeb, jako jsou pravidelný úklid a údržba venkovních ploch a zeleně, HGS nabízí i speciální služby, které přispívají k optimálnímu fungování maloobchodních prostorů. To zahrnuje pokročilé řešení pro čištění technologií, což je nezbytné pro udržení vysoké úrovně hygieny a prodloužení životnosti vybavení. Díky komplexnímu přístupu a důrazu na kvalitu služeb je HGS spolehlivým partnerem pro maloobchodní sektor, přinášejícím nejen zvýšenou efektivitu, ale i zlepšení celkového prostředí pro zákazníky.

Vhodné služby pro klienty ze sektoru retail:

 • Pravidelný úklid a generální úklidy
 • Údržba a čištění venkovních ploch
 • Průmyslové čištění zařízení a strojů
Komplexní úklidový servis
Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.

Co o nás říkají naši klienti

Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars Rating stars

Jaké služby nabízíte pro maloobchodní sektor?

Nabízíme komplexní služby facility managementu pro maloobchod, včetně úklidu, údržby, průmyslového čištění a správy venkovních ploch a zeleně, speciálně přizpůsobené pro obchodní centra, obchody, restaurace a fast foody.

Jaké jsou specifické výhody vašich služeb pro retailové klienty?

Využíváme moderní technologie a postupy, máme zkušenosti se specifiky obchodních a gastro prostorů a disponujeme odborně proškoleným týmem, což zajišťuje vysokou kvalitu služeb a optimalizaci provozu.

Jak přistupujete k údržbě a čištění technologií v maloobchodě?

Nabízíme pokročilé řešení pro čištění technologií, které je nezbytné pro udržení hygieny a prodloužení životnosti vybavení, čímž přispíváme k zvýšené efektivitě a zlepšení prostředí pro zákazníky.

Jak zajišťujete flexibilitu a efektivitu ve službách pro maloobchod?

Díky hlubokému porozumění dynamice maloobchodního sektoru a individualizovanému přístupu k potřebám klientů jsme schopni nabídnout flexibilní a efektivní služby, které přesně odpovídají požadavkům každého maloobchodního prostoru.

Jaké jsou možnosti spolupráce s HGS v oblasti facility managementu pro maloobchod?

Poskytujeme široké možnosti spolupráce od pravidelných úklidových služeb, přes speciální čištění a údržbu, až po komplexní správu facility managementu, vše s důrazem na kvalitu, bezpečnost a zákaznickou spokojenost.

Jaké reference můžete poskytnout z oblasti retail?

V maloobchodu máme množství referencí, mezi nimi například společnosti Rossmann či Alza.