HGS, a.s. nenechává věci být – zapojte se taky

HGS, a.s. nenechává věci být – zapojte se taky

Dobrý den všem,

dnes pro vás máme velkou novinu. Rozhodli jsme se spustit novou firemní komunikační platformu Nenech to být (NNTB), která funguje na principu online schránky důvěry.

Co to pro vás znamená?

Chceme, aby se naši zaměstnanci mohli svěřit s čímkoliv, co je trápí. Nebo třeba ti ostýchavější i s dobrým nápadem na vylepšení. Často jsou slyšet jen ti sebevědomí, kteří se nebojí promluvit nahlas. Ale dobře víme, že se najdou vždy kolegové, kteří by se chtěli ozvat, ale stydí se, mají obavy nebo případně negativní zkušenosti z minulých zaměstnání.

Vy se ale bát nemusíte. Napsat můžete cokoliv, co vás trápí nebo zajímá, a to anonymně nebo jmenovitě. Je to na Vás.

Vaše zprávy putují pak k rukám našich ombudsmanů a společně můžeme věc řešit. Výhodou NNTB je, že si nemusíte vytvářet žádný účet, a i tak na Váš anonymní podnět budeme moci bez problémů odpovědět a aktivně jej řešit.

Podněty posílejte klidně ze svých osobních zařízení skrze tento odkaz: https://www.nntb.cz/c/yig2iv14

Využít můžete také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a app store. Přístupový kód pro odeslání podnětu je: 6hb3oqyccj

Těšíme se na všechny nápady a připomínky.

Tým ombudsmanů

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.