McDonald´s ČR spol.s r.o

McDonald´s ČR spol.s r.o

McDonald’s Corporation je společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Byla založena v roce 1940 bratry McDonaldovými, kteří svůj první stánek otevřeli v Kalifornii. Její rozmach však začal až v roce 1955, kdy ji převzal podnikatel Ray Kroc, který byl synem českých emigrantů. V roce 1960 byla firma přejmenována na McDonald’s Corporation. Hlavním artiklem McDonald’s je hamburger. Hamburger není jediným symbolem McDonald’s – řetězec restaurací si vybudoval silnou, rozpoznatelnou značku, je symbolem obchodního úspěchu.

Část restaurací neprovozuje firma přímo, ale poskytuje vlastníkům jednotlivých restaurací tzv. franšízant, což je právo provozovat svou živnost pod jménem McDonald ‘s. Ve velké většině nevlastní ani objekt restaurace, pouze její vybavení, stroje a zařízení. Mateřská firma zabezpečuje a kontroluje úroveň jednotlivých restaurací a organizuje jejich společnou marketingovou politiku a zásobování.

Provoz rychlého občerstvení se specializací na hamburgery. Nabídka zahrnuje také saláty, sendviče, dezerty, přílohy, teplé i studené nápoje a další. Pro děti jsou k dispozici menu s hračkami a je zde možnost pořádání narozeninových oslav.

 

McDonald´s ČR spol.s r.o
McDonald´s ČR spol.s r.o
McDonald´s ČR spol.s r.o
McDonald´s ČR spol.s r.o
McDonald´s ČR spol.s r.o

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.