SRDCE PRO DĚTI 2015

SRDCE PRO DĚTI 2015

Ke konci minulého roku jsme se opět spojili s obecně prospěšnou společností Život dětem a domluvili se na podpoře několika projektů.
Naše společnost je ráda, že může pomáhat, tam kde je to potřeba, proto je pro nás ŽIVOT DĚTEM, jasná volba.
V loňském roce bohužel nebylo možné uskutečnit televizní projekt Srdce dětem, na kterím se každoročně podílejí i zástupy hvězd, ale našli jsme několik jiných cest, jak dětem pomoci
Na jejich rekapitulaci se můžete podívat níže a pokud byste chtěli pomoci i Vy, kontakty najdete na stránce: www.zivotdetem.cz

Vánořní strom srdce dětem
Každý rok občanské sdružení oslovuje celou řádu společností, ale i fyzických osob s žádostí o finanční příspěvek. Peníze vybrané v rámci Vánočního sdromu jsou určeny rodinám starajících se o handikepované děti.  Dále jsou použity na úhradu zdravotní péče, zdravotních pomůcel a dalších potřebných věcí. (více info: ZDE)

Příběhy dětí
V rámci podpory těchto děti putoval příspěvek přímo dvěma dětičkám, Zdeněčkoci (3roky) a Míšovi (2 roky). Oba dva potřebují denní péči a velké množství zdravotních pomůcek. Na jejich příběhy se můžete podívat ZDE.

Jsme rádi, že každý rok můžeme určitým způsobem pomoci těm, kteřá to potřebují. 

SRDCE PRO DĚTI 2015

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.