Filmový festival KLAPKA 2015

Filmový festival KLAPKA 2015

Letošním rokem se HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. již po třetí stal generálním partnerem amaterského filmového festivalu Klapka 2015.

Festoval KLAPKA je pořádán již osm let a každý rok se setkává s větším a větším zájmem publika. Snaha ončanského sdružení KlaXon je dát možnost prezentovat své práce tvůrcům, kteří tvoří pro radost a nemají kde prezentovat.

Program festivalu je rozdělen dle dvou kategorií: amatérské a studentské filmy a každý ročník je obohace příspěvkem známého hosta. Letos přijal pozvání herec Jaroslav Sýpal. Součástí programu je i fotosoutěž ve které mohou hlasovat sami navštěvníci festivalu. Celé odpoledne je zakončeno vyhlášením vítězů, rautem a následně oslavou v jednom z kladenských klubů.

Další informace o festivalu si můžete přečíst na jejich webových stránkách: www.klapka.info, tisková zprává k přečtení níže.

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.