Vytvořili jsme novou vzorkovnu produktů Tork

Vytvořili jsme novou vzorkovnu produktů Tork

Značka Tork patří mezi světové leadery v oblasti hygienických řešení. Nově jsme vytvořili vzorkovnu produktů, které pomáhají dodržovat hygienu nejen na toaletách, ale v šíři svého použití také nastavují hygienický standard. A vy si je tak můžete prohlédnout v sídle naší společnosti.

Ve vzorkovně se nachází přes 25 produktů značky Tork, mezi nimi například zásobníky na tekuté mýdlo, na toaletní papír, na papírové ručníky, odpadkové koše a mnohem více. Za pozornost stojí především nový sytém úspory s názvem Tork Vision Cleaning. Jedná se o ucelený systém, který pracuje s daty v reálném čase, a vy si je následně můžete zobrazit v aplikaci. Díky nim přesně víte, které oblasti vyžadují vaši pozornost, které zásobníky a kdy potřebují doplnit, a vy díky tomu můžete věnovat čas důležitějším úkolům.

Celkově díky systému Vision Cleaning nastavíte optimální frekvenci zásobování a zajistíte trvalý standard pro své zaměstnance.

Navštivte naši novou vzorkovnu a rádi vám jednotlivé produkty blíže představíme a vysvětlíme jejich možnosti.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

HGS,a.s.

Vytvořili jsme novou vzorkovnu produktů Tork
Vytvořili jsme novou vzorkovnu produktů Tork

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.