JARO JE TU! VÍTEJME HO ÚKLIDEM

JARO JE TU! VÍTEJME HO ÚKLIDEM
Jaro je tu!

Uklidíme Vaši firmu od podlahy až ke stropu a zajistíme čistotu
i příjemné hygienické prostředí pro návštěvníky i zaměstnance.

Mytí a čištění oken tradičně patří k jarnímu úklidu. ​Pro mytí a čištění oken používáme léty prověřený systém PuraQleen®. Díky této technologii, nabízíme vysoce efektivní čištění pomocí demineralizované vody, která má díky svým fyzikálním vlastnostem vysokou schopnost čištění.

S pečlivostí čistíme skleněné výplně, ale také parapety, žaluzie, sanitární obklady a další stínicí techniku. Jedinou návštěvou můžeme vrátit zrcadlový lesk a jas jak všem oknům, proskleným dveřím, obkladům i dalším plochám.

Dokonale čisté podlahové plochy ať už keramika, beton, dlažba, teraso projasní a změní ráz celého interiéru a přidají Vašim prostorům na útulnosti. Pomocí vysoce účinné strojové technologie Twister™ budou podlahy doslova jako nové. Včetně povrchů  jako je mramor a žula. Výsledek garantujeme.

Technologie úklidu HGS

Čisté prostory jsou vizitkou každé společnosti.

Jarní úklid můžeme efektivně spojit s dalšími službami, jako je čištění koberců, potahů nebo sedacího nábytku, extrakční metodou a hloubkově. Čištění koberců, sedacích souprav a jiného čalouněného nábytku se doporučuje provádět pro co nejvyšší ochranu minimálně 2× za rok. Vyvarujete se tak alergických reakcí. Pravidelné čištění hubí roztoče a oživuje původní vzhled a barvu koberců a čalounění. Naše nejmodernější stroje nám umožňují bezpečně čistit jak syntetické (polypropylen, polyester, akryl apod.), tak i náročnější materiály.

NEJEN VNITŘNÍ PROSTORY FIRMY SI ZASLOUŽÍ
JARNÍ ÚDRŽBU A ZBAVENÍ NEČISTOT,
KTERÉ ZIMNÍ OBDOBÍ PŘINÁŠÍ.

Strojové čištění veškerých venkovních ploch komunikací, parkovišť i chodníků zvládneme za použití profesionálních komunálních strojů City Ranger a Unimog, v krátké době, uvést plochy do odpovídajícího stavu a to rychle a efektivně, včetně jejich oplachu.

Vyčistíme rovněž fasády a fasádní obklady za použití nejmodernějších technologií z plošin nebo za pomocí horolezců.


Generální úklid HGS

Rádi připravíme generální úklid na míru přímo pro Vás,
info@hgs.cz nebo 603 105 619
www.hgs.cz

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.