Naše společnost sponzorem sportovní akce PRAGUE BEACH HANDBALL 2018

Naše společnost sponzorem sportovní akce PRAGUE BEACH HANDBALL 2018

Mezinárodní turnaj v plážové házené Prague Open Beach Handball je pořádán od roku 2016 v samém středu Evropy České republice. Beachhandballový turnaj se pravidelně koná na turisty vyhledávaných lukrativních místech Prahy. Smyslem výběru těchto krásných pražských zákoutí je zviditelnění Hlavního města Prahy, které se také od 2. ročníku stalo jedním z hlavních partnerů turnaje.

Zatímco první ročník turnaje byl využíván převážně k přípravě reprezentačních týmů, které následně odjížděly na evropské či světové šampionáty, druhý ročník již více splňoval původní vizi zakladatelů, kteří chtěli mezi elitu plážové házené začlenit i kvalitní evropské týmy pravidelně se zapojující do Evropské beachhandballové tour (EBT). Po dvou letech se tak turnaj může pochlubit opakovanou účastí beachhandballových velikánů z Norska, ale také účastí týmů z USA, Austrálie, Německa, Litvy, Slovenska a samozřejmě Česka.

https://www.praguebeachhandball.com/

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.