Oznámení - Pravidelné testování pracovníků HGS na COVID-19

Oznámení - Pravidelné testování pracovníků HGS na COVID-19

Vážení obchodní partneři,

v návaznosti na současné nařízení vlády ČR o povinném testování zaměstnanců bychom Vás chtěli informovat, že naše společnost počínaje pondělím 8.3.2021 zahajuje pravidelné hromadné testování všech zaměstnanců HGS prostřednictvím certifikované zdravotní agentury s povolením MZ ČR, společně s mobilním testovacím týmem HGS, předpokládáme provádění testů v četnosti dvakrát týdně.

Testování bude prováděno na bázi antigenních testů v kombinaci s PCR testy a navazujeme tím na již zaběhlý systém testování, který HGS zavedla jako jedno z protipandemických opatření již v polovině minulého roku.

V současné době dokončujeme testovací místo přímo v prostorách naší firmy a můžeme potvrdit, že nejpozději do 12.3.2021 budou mít pracovníci HGS pohybující se v prostorách Vaší společnosti provedeny testy společně s certifikátem či prohlášením potvrzeným stran toho, kdo testy prováděl.

Vzhledem ke skutečnosti, že poskytujeme služby po celé ČR v rozmezí 24h denně, bude testování zajištěno z organizačních důvodů v rámci jednotlivých geografických celků, v určitém čase, a to vždy pro větší skupiny osob současně, a to za dodržování přísných hygienických opatření v průběhu vlastního testování.

Skloubení poskytované služby v čase a místě samotném je organizačně velmi náročné a je tedy možné, že v čase, kdy ve Vaší společnosti probíhá z naší strany plnění vlastní služby, bude nutné, krátkodobě přerušit fyzickou přítomnost našich pracovníků na zakázce tak, aby se konkrétní pracovník mohl dostavit na testovací místo HGS.

Rozsah služby zůstane nadále neměnný, pouze si v některých případech náš pracovník odskočí na povinný test, případně ten den přijde, či odejde dříve. Všichni naši pracovníci budou dopředu seznámeni s časem a datem odběru. Tento čas se budeme snažit v maximální míře zkrátit.

V současné, pro všechny nelehké době, si vás dovolujeme požádat o součinnost, a především pochopení a do jisté míry určitou shovívavost. Není jednoduché vzhledem k roztříštěnosti našich pracovišť dostát bezezbytku všem nařízením.

Nicméně jsme všichni v současné době na jedné lodi a vnímáme nutnost naplnění stanovených opatření. Cílem všech je vrátit se v co nejkratší době do normálního pracovního režimu a běžného života.

Bez provedeného testování a „negativní testu“ nemůžeme zajistit výkon služeb. Pakliže bude čas odběru naplánován v rámci pracovní doby zaměstnance, budete informování prostřednictvím našich provozních manažerů.

Předpokládáme, že po prvních zkušenostech se v průběhu následujícího týdne celý proces natolik zaběhne, že bude probíhat zcela automaticky.

Všechny informace o testovacích dnech budou uveřejněny:

Děkuji za pochopení a přeji pevné zdraví a pozitivní myšlení v této nelehké době.

S pozdravem

Ing. Jiří Hondl
Předseda správní rady
HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.