Saunia, s.r.o.

Saunia, s.r.o.

Zima se nám hlasí a teplota klesá pod bod mrazu, co je v tuto chvíli nejlepší? Jít se prohřát do sauny... pokud nejste jeden ze šťastlivců a nemáte vlastní saunu doma, budete se rozhlížet kolem a největší pravděpodobností narazíte na saunový svět Saunia. V zařízení tohoto typu je čistota na prvním místě a my jsme rádi, že se můžeme podílet na utváření přijemného a čistého prostředí.

Popis klienta: Saunia je unikátní koncept saunového světa, který posouvá běžné standardy saunování na novou úroveň. Na jednom místě naleznete hned několik druhů moderních a velkých saun, parní lázeň ochlazovací bazének, relaxační zóny a prostory s občerstvovacím barem. Váš zážitek ze saunování si můžete umocnit návštěvou některého ze saunových ceremoniálů, které probíhají denně pod vedením skutečných mistrů saunérů, ověnčených řadou úspěchů na domácích i zahraničních soutěžích.

ZDROJ

 

Saunia, s.r.o.
Saunia, s.r.o.
Saunia, s.r.o.

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.