Srdce dětem

Srdce dětem

Na začátku naší práce byl čistý stůl, poté první uklizená kancelář, byznys komplex, výrobní hala, obchodní centrum a pak… pak přišla ještě celá řada dalších zajímavých pracovních výzev. Naplnili jsme je. Díky tomu rok od roku rosteme a nyní navíc i expandujeme mimo Českou republiku. Komplexně provozní správu nemovitostí dnes poskytujeme všem, od menších firem až po nadnárodní giganty.

V roce 2013 poprvé nastal ten pravý čas pomáhat s čistým srdcem dětem, které neměly ve svém krátkém životě tolik štěstí nebo zdraví, jako máme my. Tím víc nás těší, že právě prostřednictvím projektu Život dětem putuje naše pomoc do rukou těch nejpotřebnějších i to, že se ze společnosti HONDL GLOBAL SERVICES, a. s. stal tradiční a každoroční partner akce.

Uvědomujeme si hodnotu každého života a zároveň i fakt, že někdy stačí relativně málo, aby ho děti i dospělí mohli prožít mnohem delší, kvalitnější a hlavně spokojenější. Jen se vždy musí najít někdo, kdo je v pravý čas na pravém místě a může jim podat pomocnou ruku. Rozzářený úsměv dětí je pro nás pak tou nejlepší odměnou.

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.