ZAJISTÍME ZDRAVÝ TRÁVNÍK I ČISTÉ KOMUNIKACE

ZAJISTÍME ZDRAVÝ TRÁVNÍK I ČISTÉ KOMUNIKACE

Na jaře se příroda probouzí, stromy rozkvétají a trávník vesele roste. Pokud ovšem chcete, aby zeleň kolem vaší firmy, v zahradě či parku vypadala udržovaně a zdravě, je potřeba jí věnovat náležitou péči.

Zajišťujeme proto profesionální údržbu zeleně, v rámci které se postaráme nejen o vaše trávníky, ale také o stromy a keře.

TRÁVNÍK POTŘEBUJE KULTIVOVAT

Svěží zelený travní koberec vypadá na první pohled velmi hezky, nicméně takového výsledku nedosáhne sám od sebe. Na trávníku se často vyskytují zaschlá stébla, různé plísně, nečistoty z loňského roku i holá místa

Aby mohl trávník zdravě růst, zajišťujeme pro své klienty jarní rekultivaci trávníků. V rámci ní trávník strojově provzdušníme a pohnojíme jej plným hnojivem s obsahem mikro prvků, aby měl trávník dostatek živin.

Péče o trávník ovšem není jednorázová záležitost. Pokud chceme, aby byl celistvý, bez zbytečného plevelu, je potřeba na trávníkový porost aplikovat postřik proti dvouděložným plevelům. Součástí našich služeb je i kompletní pletí výsadeb, včetně likvidace bioodpadu a sběru případných odpadků.

V rámci úhledného vzhledu trávníků se klade také důraz na jeho nízké zastřižení. Pro firmy, obce i města proto zajišťujeme pravidelné seče a hnojení trávníků v jejich areálech, parcích, zahradách i na loukách.

A pokud ještě vlastní trávník nemáte, ale chtěli byste to změnit, obraťte se na nás. Rádi vám založíme zcela nový trávník parkového i lučního typu.

HGS - Údržba zeleně
HGSp - Údržba zeleně

PROFESIONÁLNÍ PÉČE O STROMY A KEŘE

V rámci údržby zeleně nabízíme také profesionální péči o stromy a keře. Zajišťujeme jejich výsadbu, mulčování a v případě vzrostlých stromů poskytujeme také výchovné řezy, včetně odvozu vzniklého bioodpadu.

Pokud chcete, aby se vašim dřevinám dobře dařilo, ale nemáte prostor o ně pečovat, můžete starost o ně ponechat na nás. Pravidelně zaléváme stromy, keře i další rostliny.

Všechny služby poskytujeme v souladu s ČSN a vy se tak můžete spolehnout na kvalitně a pečlivě odvedenou práci.

HGS - Údržba zeleně

ÚDRŽBA KOMUNIKACÍ

Čistý chodník, parkoviště i příjezdová cesta napoví, jak se konkrétní firma, instituce či město stará o své okolí. Nejde ovšem pouze o estetický dojem, ale udržované komunikace jsou současně nejenom reprezentativní, ale také bezpečnější a vaši zaměstnanci, klienti i návštěvníci si o vás udělají pozitivní obrázek.

Aby byly komunikace čisté, sbíráme na nich odpadky, a to ručně i strojově, zametáme chodníky, odprašujeme, kropíme silnice i parkoviště, odstraňujeme nečistoty vzniklé po zimním období, a také trávu a plevel z obrubníků, zámkové dlažby a dalších míst, kde se vyskytují nežádoucí traviny.

Pro čištění komunikací jsme odpovídajícím způsobem technicky vybaveni profesionálními stroji a zkušeným personálem

HGS - Údržba zeleně HGS - Údržba zeleně

Pro údržbu zeleně a komunikací na míru vašim potřebám nás kontaktujte:
info@hgs.cz nebo na telefonu 603 105 619, případně na naší klientské lince 844 777 666.
Rádi pro vás tyto služby zajistíme nejenom na jaře ale i v průběhu celého roku

S námi to máte bez starostí

Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.

Na nás se můžete vždy spolehnout.