ZAJISTÍME ZDRAVÝ TRÁVNÍK I ČISTÉ KOMUNIKACE

ZAJISTÍME ZDRAVÝ TRÁVNÍK I ČISTÉ KOMUNIKACE

Na jaře se příroda probouzí, stromy rozkvétají a trávník vesele roste. Pokud ovšem chcete, aby zeleň kolem vaší firmy, v zahradě či parku vypadala udržovaně a zdravě, je potřeba jí věnovat náležitou péči.

Zajišťujeme proto profesionální údržbu zeleně, v rámci které se postaráme nejen o vaše trávníky, ale také o stromy a keře.

TRÁVNÍK POTŘEBUJE KULTIVOVAT

Svěží zelený travní koberec vypadá na první pohled velmi hezky, nicméně takového výsledku nedosáhne sám od sebe. Na trávníku se často vyskytují zaschlá stébla, různé plísně, nečistoty z loňského roku i holá místa

Aby mohl trávník zdravě růst, zajišťujeme pro své klienty jarní rekultivaci trávníků. V rámci ní trávník strojově provzdušníme a pohnojíme jej plným hnojivem s obsahem mikro prvků, aby měl trávník dostatek živin.

Péče o trávník ovšem není jednorázová záležitost. Pokud chceme, aby byl celistvý, bez zbytečného plevelu, je potřeba na trávníkový porost aplikovat postřik proti dvouděložným plevelům. Součástí našich služeb je i kompletní pletí výsadeb, včetně likvidace bioodpadu a sběru případných odpadků.

V rámci úhledného vzhledu trávníků se klade také důraz na jeho nízké zastřižení. Pro firmy, obce i města proto zajišťujeme pravidelné seče a hnojení trávníků v jejich areálech, parcích, zahradách i na loukách.

A pokud ještě vlastní trávník nemáte, ale chtěli byste to změnit, obraťte se na nás. Rádi vám založíme zcela nový trávník parkového i lučního typu.

HGS - Údržba zeleně
HGSp - Údržba zeleně

PROFESIONÁLNÍ PÉČE O STROMY A KEŘE

V rámci údržby zeleně nabízíme také profesionální péči o stromy a keře. Zajišťujeme jejich výsadbu, mulčování a v případě vzrostlých stromů poskytujeme také výchovné řezy, včetně odvozu vzniklého bioodpadu.

Pokud chcete, aby se vašim dřevinám dobře dařilo, ale nemáte prostor o ně pečovat, můžete starost o ně ponechat na nás. Pravidelně zaléváme stromy, keře i další rostliny.

Všechny služby poskytujeme v souladu s ČSN a vy se tak můžete spolehnout na kvalitně a pečlivě odvedenou práci.

HGS - Údržba zeleně

ÚDRŽBA KOMUNIKACÍ

Čistý chodník, parkoviště i příjezdová cesta napoví, jak se konkrétní firma, instituce či město stará o své okolí. Nejde ovšem pouze o estetický dojem, ale udržované komunikace jsou současně nejenom reprezentativní, ale také bezpečnější a vaši zaměstnanci, klienti i návštěvníci si o vás udělají pozitivní obrázek.

Aby byly komunikace čisté, sbíráme na nich odpadky, a to ručně i strojově, zametáme chodníky, odprašujeme, kropíme silnice i parkoviště, odstraňujeme nečistoty vzniklé po zimním období, a také trávu a plevel z obrubníků, zámkové dlažby a dalších míst, kde se vyskytují nežádoucí traviny.

Pro čištění komunikací jsme odpovídajícím způsobem technicky vybaveni profesionálními stroji a zkušeným personálem

HGS - Údržba zeleně HGS - Údržba zeleně

Pro údržbu zeleně a komunikací na míru vašim potřebám nás kontaktujte:
info@hgs.cz nebo na telefonu 603 105 619, případně na naší klientské lince 844 777 666.
Rádi pro vás tyto služby zajistíme nejenom na jaře ale i v průběhu celého roku

Proč HGS?

Proč HGS?

 • 25 let zkušeností – V oblasti facility služeb podnikáme od roku 1998. Rozumíme potřebám našich klientů a okamžitě jim nabídneme odbornost a postupy získané z tisíců realizovaných zakázek.
 • Služby od A do Z – Vyberte si z našeho širokého portfolia facility služeb, nebo jednoduše nechte vše na HGS a řešíte jen svůj hlavní business.
 • Služby na míru a flexibilita – Každý klient je pro nás unikátní se svými specifickými potřebami a prioritami. Flexibilita je součástí naší firemní DNA. Postaráme se stejně dobře o lokální obchod jako o logistické centrum nadnárodního giganta.
 • Kvalita v praxi i na papíře – Víme, co děláme. Kvalitu zaručují certifikace, členství v ověřených organizacích a vlastní auditorský tým.
 • Pracujeme 24/7 - Fungujeme nonstop, od pondělí do neděle, ráno i v noci. Okamžitý zásah pracovníka nebo odborný servis je samozřejmostí i ve svátek.

Přehled našich služeb

 • Úklidový # servis

  Úklidový
  servis

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí...  

  Zajišťujeme komplexní úklidové služby komerčních nemovitostí. Nabízíme pravidelné i jednorázové, nebo generální úklidy veškerých průmyslových nebo logistických hal, jejich zázemí a veškerých kanceláří nebo maloobchodních prostor. Úklid realizujeme strojním i ručním čištěním.  

 • Čištění technologií a odprašování

  Čištění technologií a odprašování

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů...

  Zajišťujeme technologické čištění a odprašování všech typů prostor, zařízení a strojů jako konstrukcí, vzduchotechniky, osvětlení, výtahů, stěn a stropů. Používáme metody odprašování suchou cestou, vysátí prachu, umytí vodou a umytí chemií proti mastnotě a spečeninám.

 • Venkovní mytí budov

  Venkovní mytí budov

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických...  

  Nabízíme čištění fasád a mytí oken, prosklených prostor, střech a fotovoltaických panelů. Pracujeme do 20 m ze země a dále ve výškách. Používáme účinnou technologii na bázi demineralizované vody jen s výjimečným použitím chemie.  

 • Údržba a čištění venkovních ploch

  Údržba a čištění venkovních ploch

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací...

  Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy venkovních ploch a komunikací. Nabízíme strojní úklid, kropení, nebo čištění kanalizačních vpustí. Ručně uklidíme a vyčistíme vše nedostupné pro mechanizaci. Odklízíme sníh a zabezpečujeme posyp cest a chodníků solí nebo štěrkem.

 • Údržba # zeleně

  Údržba
  zeleně

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby...  

  Služba obsahuje kompletní péči o zeleň od nových projektů a výsadby přes sezónní údržbu a ošetření. Provádíme sekání trávy a údržbu květin, zalévání, hnojení a odvoz bioodpadů. Zajistíme prořezání stromů a rizikové kácení na firemních a veřejných plochách.  

 • Temporary # help

  Temporary
  help

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky...

  Jsme licencovanou agenturou práce a pro váš provoz zajistíme pracovníky formou dočasného přidělení. Specializujeme se na skladový a manipulační personál v logistických a distribučních centrech, včetně operátorů vysokozdvižných vozíků.  

 • Hygienické materiály

  Hygienické materiály

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis...  

  Pro vaši komerční nemovitost zajistíme spolu s úklidem komplexní hygienický servis, tj. dodávku a doplňování produktů pro osobní hygienu, zásobníků, úklidové, čistící a dezinfekční chemie. Dodáváme zátěžové koberce nebo rohože a jednorázové pracovní pomůcky.  

 • Ostraha # objektů

  Ostraha
  objektů

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku...

  Nabízíme bezpečnostní služby za účelem fyzické ochrany majetku. Zajišťujeme ochranu objektů nebo celých areálů. Zajistíme provoz vrátnice se správou klíčů, docházkového systému, telefonní ústředny, ohlašovny požárů. Realizujeme instalaci a obsluhu EZS a kamerových systémů.

 • Další # služby

  Další
  služby

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství...

  Dále nabízíme služby technické údržby budov, odpadového hospodářství, energetického managementu budov, komplexní dezinfekce ploch, hubení škůdců.

Reference

Přehled našich oborů

 • Průmyslová # výroba

  Průmyslová
  výroba

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského...

  Specializujeme se na facility služby pro klienty z odvětví zpracovatelského průmyslu. Známe specifické potřeby oboru výroby a disponujeme rozsáhlými referencemi.

 • Logistika

  Logistika

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty...

  Naše historie je s logistikou provázána od devadesátých let, a proto si s klienty z oblasti logistiky rozumíme. Náš komplexní facility servis využívají firmy z oblasti dopravy, skladování nebo e-commerce.

 • Maloobchod

  Maloobchod

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní...

  Zabezpečujeme rozsáhlé služby pro klienty z oblasti retail. Staráme se o obchodní centra i menší maloobchodní prostory. Pro mnoho klientů z oblasti maloobchodu servisujeme jejich kancelář, sklady, nebo venkovní plochy.

 • Kanceláře

  Kanceláře

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené...

  Úklid kanceláří a administrativních prostor a další facility služby s tím spojené tvoří zásadní část našeho portfolia. Každý objekt kanceláří a každý klient mají svá specifika a my nasloucháme a tvoříme službu na míru.

 • Průmyslové # parky

  Průmyslové
  parky

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro...

  Jsme schopni zajistit komplexní službu facility managementu od A do Z pro developery logistických a průmyslových parků, nebo administrativních komplexů a business parků.

 • Stavební # firmy

  Stavební
  firmy

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás...

  Na po-stavebních úklidech naše firma vyrostla a stavební firmy vědí, že se na nás mohou spolehnout s jakkoliv velkou zakázkou. Úklidy po dokončení stavby realizujeme vždy flexibilně, rychle a v nejvyšší kvalitě.